Українські Карпати - найзагадковіший край! Туристи всього світу їдуть в Карпати аби помилуватися унікальною та неповторною природою, зануритись у надзвичайні Карпатські традиції та поспілкуватися з людьми, які кожного сприймають, як рідного. Приїхавши сюди, ви на власні очі побачите неземної краси краєвиди, побуваєте на мінеральних джерелах, сповнених життєвої енергії та подихаєте кришталевим гірським повітрям. Карпати раді приймати гостей в будь-яку пору року: ті, хто полюбляє покататися на лижах із засніжених вершин, відвідують Карпати взимку; тих, кого цікавлять велопрогулянки і хто бажає покататися на конях, Українські Карпати запрошують влітку. Також влітку у вас буде можливість піти в похід по літнім горам.

Карпати на лижах!

Лижний спорт у Карпатах

Українські Карпати створюють ідеальні умови для людей, які бажають відпочити серед дикої природи, або зануритися у колорит сільської місцевості. Дика природа підходить для туристів, яких тягне на пригоди і котрих не лякають жодні труднощі. Відпочинок у селі – ідеальний варіант для спокійних людей, які рідко ризикують і яких приваблюють більш спокійні місця. Незалежно від переваг обидва варіанта допоможуть позбутися від накопиченого негативу, депресій, зарядитися тільки позитивним настроєм та навчитися цінувати кожну мить свого життя.

Збираючись на відпочинок в Карпати, багато людей питаються: «Що можуть запропонувати гори людині, яка мешкає в місті?» Відповідь проста: в Карпатах мешкають люди, які знайшли своє призначення на землі та сповнені любові до ближнього та всього світу. Поспілкувавшись з ними ви дізнаєтесь багато корисного для себе, ознайомитеся з місцевими традиціями та скуштуєте неймовірно смачну гуцульську кухню (такої немає більше ні в одному куточку світу), вдихнете чистого гірського повітря.

Яремче - краса Карпат

Яремче - Краса Карпат!

Відпочинок в Карпатах останнім часом став дуже популярним серед міських жителів, крім того, такий вид відпочинку має зиск для обох сторін. Наприклад, міський житель який приїхав у відпустку в Карпати, сам того не підозрюючи, допомагає відродити українське село, адже вимирання сіл – дуже болюче питання, і ні для кого не є таємницею ця дуже непроста ситуація. Зелений туризм – ідеальний варіант відпочинку для всієї сім’ї, тож довго не роздумуйте, а якомога швидше приїздіть в Карпати.

Відпочити в Карпатах приїздять люди різних статків – від звичайних трударів до найбагатших, зірки естради та кіно теж не виключення. Іноді так хочеться  побути серед дикої природи та відчути спокій і тишу. Також такий відпочинок дає можливість більше дізнатись про рідну культуру, місцевість та релігію. Карпати – найкращий пункт для вашої відпустки, саме тут ви побачите багато цікавих місць, у вас на підсвідомому рівні виховається патріотизм та любов до України.

Святковий стіл у Карпатах

Карпатський святковий стіл

Якщо ви мрієте пробігтися босими ногами по шовковій траві, скупатися в цілющій воді, скуштувати екологічно чистої, без усіляких шкідливих домішок, їжі, відпочити на самоті, відчути радощі безтурботного життя – всі ці природні дива на вас чекають саме в Карпатах.

Побувавши в місцевому монастирі ви знайдете душевну рівновагу, казкова мелодія грайливого водоспаду допоможе відволіктися від зайвих думок, а древні печери поманять таємничістю. 

Манявський скит у Карпатах

Манявський скит у Карпатах

Люди, які мешкають в горах, раді гостям і завжди привітно зустрічають, з нетерпінням очікують туристів, для того, щоб зробити людину щасливою і подарувати посмішку. Їхня головна мета не заробити грошей, а подарувати свою щиру відкриту душу.

Наважившись поїхати у Карпати, зупиніться не у дорогому готелі, а завітайте в гори і оселиться у звичайної бабусі, тому що тільки сільські мешканці вас приймуть як рідних.

Гуцули з трембітами (музичний інструмент)

Ансамбль з трембітами (музичний інструмент)

У Карпатських горах ви знайдете відпочинок по душі в любу пору року. Бажаємо приємного, радісного, цілющого відпочинку та яскравих незабутніх емоцій від зеленого туризму!

 

Також вам сподобається

Об`єкти у статті

Коментарі