Додати до маршруту

Гірськолижний курорт «Яремче»

GPS координати: 48.43298721 24.52395248
Рейтинг:
6616 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

якщокурорт «Драгобрат»вважається найвищим в Україні, то курорт «Яремче» - найстарішим. Уже багато років містоЯремчеє головним туристичним центром Прикарпаття.

Красиві пейзажі, яскраві святкування українських народних свят, кристально чисті вода і повітря зробили Яремче відомим не тільки в Україні, а й за її межами. Відпочинок в Яремче вам запам'ятається!

Курорт «Яремче» взимку

Гірськолижний курорт «Яремче» ідеально підходить для тих, хто ще не дуже впевнено катається на лижах. За 2 кілометри від міста знаходяться дві траси, протяжністю 300 (перепад висот 70 метрів) і 200 (перепад висот 30 метрів) метрів.

Якщо ви - досвідчений лижник, і такі лижні траси для вас - дитячий лепет, то недалеко від курорту «Яремче» знаходиться відомийгірськолижний курорт «Буковель». До речі, багато хто спеціально орендують житло в Яремче (тут дешевше), а кататися їдуть в «Буковель». Також можна поїхати до ще одногогірськолижного курорту «Яблуниця», Який знаходиться наЯблуницькому перевалі.

Переваги курорту:

  • 2 траси для початківців;
  • 1 бугельний підйомник;
  • прокат спорядження;
  • індивідуальні заняття з інструктором.

Карта трас гірськолижного курорту «Яремче»

«Яремче» влітку

Влітку на гірськолижному курорті робити нічого, а в Яремче можна знайти багато цікавих занять.

Ви можете відвідати популярний туристичний маршрут«Стежка Довбуша», Подивитися на водоспади«Пробій»і«Дівочі сльози», Спуститися на байдарці зВорохтидо Яремче (рафтинг), піднятися на горуМаковицю,Поп-Іван,хом'які відвідати відомийсувенірний ринок.

Ціни на житло в Яремче

Житло в Яремче можна знайти на будь-який смак і гаманець. Ціни на проживання коливаються від 150 (приватні будинки) до 1800 гривень. Подивитися перелік будинків і готелів можна у нас насайті.

Як доїхати

В Яремче зКиєваіЛьвоваможна доїхати поїздом. зІвано-Франківськадо Яремче можна без проблем дістатися на маршрутному таксі.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі