Додати до маршруту

Тещин міст

GPS координати: 46.49052048 30.73726654
Рейтинг:
1792 Переглядів 0 Коментарів 2 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Одеса- столиця гумору, так що не дивно, що найпопулярніший пішохідний міст прозвали «тещин». За легендою, його звели в 60-х роках минулого століття над яром, за наказом важливого обкомівського діяча. Таким чином, чиновник скоротив дорогу до тещині дому, куди навідувався на улюблені млинці.

Це найвищий і найвужчий міський міст.З одного боку він веде доВоронцовському палацу, А з іншого - до романтичного мосту поцілунків. Коли здіймається вітер, міст починає злегка «грати», похитуючись з боку в бік.

Тещин міст -улюблене місце закоханих пар і молодят,які частенько залишають на його перилах замки - символ фортеці своїх почуттів. Це місце романтики вибрали не даремно: звідси відкривається приголомшлива панорама на морську гавань і частинку тієї самої старої Одеси.

До речі, не так давно з'явилася ще одна веселатРадіца, пов'язана з мостом - святкування Дня тещі.Ініціатором виступив зять того самого обкомівського чиновника, завдяки якому з'явився мостовий перехід. Тепер щороку, 16 лютого, одесит пригощає на мосту перехожих разносолами і ділиться з ними історіями будівництва Тещиного моста.

Додамо, щопрогулюючись по ньому, ви зможете оглянути багато визначних пам'яток. Наприклад, вийти до неоготичногошахського палацу, Міні-заповіднику «Куточок старої Одеси» або інсталяції «Любляче серце».

Цей об`єкт у статтях

Коментарі