Додати до маршруту

Музей народної архітектури та побуту, Чернівці

GPS координати: 48.28845978 25.98169136
Рейтинг:
1100 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Музей народної архітектури та побуту в Чернівцях - це архітектурно-ландшафтний комплекс, на території якого знаходяться пам'ятники народного зодчества та побуту середини 19 і першої половини 20 століть.Музей складається з двох етнографічних зон, це «Хотинщина» та «Західне Подністров'ї ».Серед мальовничої природи з різноманітним ландшафтом відтворена еволюція житла і побуту народів, що населяли Буковину. Сьогодні тут представлено 35 громадських і господарських будівель, це церква, дзвіниця, кузня, корчма, млини-вітряки і житлові будинки. Внутрішнє оздоблення будівель зберегло свій первісний вигляд, тут представлені предмети побуту селян, національний одяг і прикраси, вишивки, килими і багато іншого.

Особливо пишається музей вітряками початку 20 століття, Які характерні тільки для Буковини. Вони двоярусні, другий поверх розширено, корпус млина разом з крилами обертався навколо масивного дубового стовпа, глибоко закопаного в землю. Ці споруди є доказом видатних здібностей народних умільців.

Музей завжди радо зустрічає відвідувачів, охочих ближче познайомитися з традиційною архітектурою та побутом народів Буковинського краю.

Етномузей знаходиться в східній частиніЧернівцівна вулиці Світловодської. Поруч - кінцева зупинка тролейбуса №4. Музей можна відвідати з 10:00 до 17:00, крім понеділка.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі