Додати до маршруту

Кондитерська фабрика, Вінниця

GPS координати: 49.23153687 28.48775673
Рейтинг:
2015 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

22 грудня 2010 на території фабрики з виробництва солодощів & laquo; ROSHEN & raquo; був відкритий дитячий розважальний центр. Його можуть відвідувати учні з 3 по 9 класи. На сьогоднішній день такий закладє унікальним і поки що єдиним в Україні. Розташовується центр в містіВінниця& Nbsp; на вулиці Успенського, 8.

Екскурсії проводяться для дітей 6 раз в день з 9:00 по 16:00, тривалість однієї екскурсії становить 1 годину і 45 хвилин. Щоб потрапити на екскурсію, необхідно записуватися заздалегідь.

Весь комплекс розваг розроблявся голландськими фахівцями і професіоналами, якізмогли створити повністю автоматизований інтерактивний комплекс з освітнім ухиломдля дітей шкільного віку.

Потрапляючи в центр, діти мають можливість спостерігати процес виготовлення різних солодощів, подивитися, як працює кондитерська фабрика. Першим на шляху всіх зустрічає справжній робот Робошен, який і знайомить з правилами гри. Всі дії відбуваються в 4 різних кімнатах, де необхідно виконувати завдання для досягнення мети. Крім цього тут є 4D кінотеатр. Після відвідин екскурсії дітям проводять дегустацію шоколадних виробів, а також вручають подарунки і фото на пам'ять. Всім маленьким любителям солодощів тут точно буде на що подивитися.

Як доїхати

Дитячий розважальний центр знаходиться на вулиці Успенського, 8, але вхід розташовується з вулиці Кармелюка. З площі Незалежності в центрі міста ходить багато автобусів, тролейбусів і маршруток, за допомогою яких можна дістатися до центру. Шлях буде проходити через річку Південний Буг, але з будь-якого транспорту потрібно & nbsp; ще трошки пройтися пішки.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі