Додати у маршрут

Театральна площа Париж, Вінниця

Регіон:
GPS координати: 49.23450470 28.46365356
Рейтинг:
248 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту 0 Використань у звіті
Додати у маршрут

Театральна площа з незвичайною назвою «Париж» знаходиться в центральній частиніВінниці. Таку назву має і мікрорайон, в якому вона розташовується, і навіть місцевий сквер. «Париж» - назва народне, придумане жителями міста.

Як можна відпочити на Театральній площі «Париж»

Спекотного літа тут можна відпочити в тіні дерев або посидіти у прохолодного фонтану. Взимку площа «Париж» перетворюється в дивовижний казковий пейзаж з засніженими ялинами, мерехтливими в темряві ліхтарями, пухнастими від снігу лавочками. Територію площі прикрашають дерева і квіткові клумби. Особливо красиво тут навесні, коли цвітуть каштани.

Красиві історичні будівлі, неповторна архітектура- все це робить центр Вінниці схожим зі столицею Франції. Звідси, швидше за все, і відбувається її друга назва. Театральна площа - це центр дозвілля та відпочинку місцевих жителів, гостей і туристів. Тут є цікаві розваги для всіх відвідувачів, незалежно від віку та вподобань.

Неподалік від площі працюють кафе, піцерії, магазини, торгові комплекси та інші громадські заклади.

Що можна подивитися поруч з Театральною площею

На території площі працюєобласний академічний український музично-драматичний театр імені М. Садовського. Також тут є й інші, не менш важливі, будівлі та споруди: державна телерадіокомпанія, міське казначейство, торгово-економічний інститут і обласна вінницька адміністрація.

Театральна площа «Париж» у Вінниці ніколи не пустує. У будь-який час року тутзавжди багато відпочиваючих, туристів і просто міських жителів. На площі проводяться масові гуляння, музичні шоу, святкові концерти, конкурсні програми і ярмарки.

Цей об`єкт у маршрутах

Коментарі