Про нас

Хто ми?

Ми закохані в нашу Батьківщину! Ми хочемо, щоб Ви побачили її нашими очима і пройнялися нашими почуттями. Ми обожнюємо подорожувати Україною. І ми прагнемо, щоб Вас теж охопила ця пристрасть. Але ми знаємо як довго і виснажливо доводиться планувати подорожі, коли немає єдиного зручного інструменту. Тому ми створили сервіс Itinery.

Чим ми кращі за інших?

Тим, що ми даруємо Вам СВОБОДУ! Свободу обирати куди і коли відправитись у подорож. Свободу самостійно визначати маршрут і як завгодно його змінювати. Свободу самостійно обирати транспорт, житло, розваги під час подорожі. Свободу вибору попутників. Саме ДАРУЄМО, а не продаємо. Тому що користування сервісом Itinery абсолютно безкоштовне для всіх користувачів.

Ми самі об’їздили й побачили все те, про що розповідаємо Вам. Власні подорожі ми плануємо і організовуємо за допомогою цього сервісу. Тому ми робимо для Вас, як для себе.

Для чого цей сайт?

Щоб Ви могли швидко і зручно самостійно спланувати і організувати свою подорож Україною. Щоб Ви дізнались куди і коли краще поїхати в Україні, аби цікаво провести свої вихідні, канікули чи відпустку. Щоб Ви могли детально спланувати свій маршрут різними видами транспорту, поділитися ним зі своїми друзями або запросити до своєї подорожі попутників. Щоб Ви змогли купити залізничні чи автобусні квитки, забронювати помешкання по всій Україні, придбати квитки на концерти, фестивалі, вистави в будь-якому місті. Щоб Ви моги легко і швидко з усіма поділитись враженнями від власної подорожі, додавши фото і короткий опис. Все це – на одному сайті, за допомогою зручного онлайн-сервісу. І в цьому головна цінність сайту itinery.com.ua.

Для кого цей сервіс?

Для тих, хто хоче пізнати і побачити всю красу й привабливість України. Для тих, хто під час відпочинку хоче трохи більше, ніж просто полежати на пляжі або покататись на лижах. Для тих, хто хоче провести свою відпустку різноманітно, цікаво, незабутньо і недорого. Нарещті, для тих, хто хоче активно провести вихідні за містом.

Наша місія.

Ми мріємо, щоб самостійно подорожувати Україною було так само зручно й безтурботно, як відпочивати на курортах Єгипту й Туреччини. Аби активний відпочинок і подорожі Україною стали такими ж популярними, як щорічна відпустка на морі. І такими ж престижними, як поїздки до Європи, Америки чи Азії. Ми хочемо, щоб більше не було українців, які уже встигли побувати в багатьох країнах світу, але досі ще не бачили того, що є у себе вдома. Які ще не вдихали аромат кави на вуличках романтичного Львова і запах квітучої сакури у весняному Ужгороді. Які ще не завмирали від подиху століть у Софії Київській та Херсонесі Таврійському. Які ще не захоплювались історичною величчю мурів Кам'янець-Подільської, Хотинської та Аккерманської фортець. У яких ще не паморочилось в голові від кришталево-чистого повітря і неймовірних краєвидів Українських Карпат.

Ми також прагнемо, щоб іноземці знали і бачили Україну не лише завдяки Чорнобильській трагедії і подіям Євромайдану.

Щоб «і наші, і ваші» спочатку повірили, а потім переконались: Україна не гірша, а багато в чому і краща для туристів, ніж будь-яка країна Європи чи світу.

Конфіденційність інформації

Ми нікому не передаємо Ваші дані. Паролі зберігаються у незворотньо зашифрованому вигляді, і ми не можемо їх розшифрувати. Ви можете лише замінити пароль на новий, але ніяк не можете дізнатись від нас свій старий пароль - бо ми його не знаємо.