Додати у маршрут

Художній музей, Вінниця

Регіон:
GPS координати: 49.23286819 28.47586632
Рейтинг:
336 Переглядів 0 Коментарів 2 Включень до маршруту 1 Використань у звіті
Додати у маршрут

ВВінниціпо вулиці Соборній розташувавсяархітектурний комплекс «Мури»». На його території знаходиться двоповерховий корпус, вдало пристосований під художній музей.

Офіційним початком формування музею, а тоді лише експозиції, вважається лютий 1919 року. Майже 70 років вона була частиною обласного краєзнавчого музею. У 1987 році спеціальною постановоюхудожній відділ перетворився в незалежний музей.

Що подивитися в художньому музеї

Всі матеріали поповнювалися завдяки державним і приватним колекціям України та Польщі.Тут присутні врятовані під час революції картини, Включаючи роботи місцевих і зарубіжних художників. Музей пишається творами таких майстрів, як Бачіареллі, Рєпін, Шишко, Холодний і багатьох інших. У закладі можна ознайомитися з колекцією графіки 18-20 століть і народного мистецтва, в тому числі вишивки, кераміки, розпису, гута. Одна з експозицій подає до уваги екскурсантів мармурові копії скульптур і бюстів історичних особистостей. Особливий інтерес викликає колекція порцелянових виробів з Росії, Китаю, України, Японії.

сьогоднів музеї налічується майже 10 тис. експонатів. Приміщення музею складається з шести кімнат, які представляють туристу всю міць художнього та історичного минулого країни. Затребуваність музею зростає з року в рік. В середньому його відвідує не менше 150 тис. Чоловік, співробітниками музею проводиться понад 2000 екскурсій щорічно. Для іноземних громадян існує можливість прослухати лекцію англійською мовою.

Як дістатися до художнього музею

Мандрівникам, які приїхали вВінницюпоїздом, дістатися до музею не складе труднощів. Досить скористатися одним з видів транспорту: трамваєм № 4, 1 або 6 або тролейбусом № 5 або 11. Необхідно вийти на зупинці «Укртелеком».

Цей об`єкт у маршрутах

Цей об`єкт у звітах

Коментарі