Додати до маршруту

Зоопарк, Кам'янець-Подільський

GPS координати: 48.70576096 26.57571030
Рейтинг:
3582 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Маленький зоопарк вКам'янці-Подільськомувважається найменшим на території України, адже його загальна площа становить всього 1,57 га. І незважаючи на його розміри, тут міститься велика різноманітність тварин, птахів і риб.

Історія зоопарку

Зоологічний парк заснували на базі екологічного навчального центру «ЕНЦУМ» в 1997 році. Засновником і беззмінним директором закладу всі ці роки є Людмила Ткач. Вона докладає максимум зусиль, щоб тримати зоопарк в належному стані. Все в окрузі знають і люблять зоопарк. І хоча за розмірами він і невеликий, у ньому є багато тварин, різних рибок, птахів, жаб, є навіть піраньї і косуля.

Зоопарк додатково виконує функції реабілітаційного центру. Сюди часто приносять тварин, хворих, знайдених в лісі або покалічених. Наприклад, після гастролей цирку тут залишили мавпу.

Тут також проживав ведмідь, але оскільки території для утримання такого звіра мало, його довелося віддати в інший зоопарк. Грошей зоопарку не вистачає, кошти від проданих квитків йдуть на покупку корму для тварин.

Крім зоопарку на базі навчального центру діють і інші установи, серед яких:

  • лабораторія орнітології;
  • ферма, де розводять кроликів;
  • птахоферма;
  • акваріуми з різними представниками рибок;
  • школа верхової їзди;
  • відділ екзотичних і домашніх тварин.

Тут працює багато різних секцій, деякі з них займаються дослідженнями на території зоопарку, вирощують корм для його тварин.

Як доїхати

Зоопарк знаходиться в провулку Хмельницький, 5. Поруч пролягає Нігинське шосе, яке перетинається з вулицею Чехова. Ця вулиця веде до проспекту Грушевського, який в свою чергу веде до центру міста Кам'янець-Подільський. Доїхати до зоопарку можна місцевим маршрутом або власним транспортом, рухаючись по зазначеним вулицям.

Коментарі