Додати до маршруту

Зоопарк 12 місяців, Демидов

GPS координати: 50.73737717 30.29733276
Рейтинг:
1705 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Зоопарк «12 місяців» був відкритий в травні 2015 року в Демидові, в 40 км від Києва. Дорослих тут чекає маса вражень, а дітей - незабутні позитивні емоції.

Що можна побачити в зоопарку

Зоопарк розташований на великій території - 16 га. Тут побудовані вольєри за найсучаснішими технологіями і мешкає більше 100 видів тварин, з якими у вас буде можливість познайомитися ближче.

У зоопарку живуть: Білі лев з левицею, гепарди, пума, червоний вовк, чорний ягуар, білий тигр, мавпи різних видів, носоріг, гієни, антилопи канна, камчатські ведмеді, бізони та інші.

Спеціально для дітей створено контактний зоопарк, в якому вони зможуть поспілкуватися з тваринами, погладити їх, а також погодувати в конкретно відведений для цього час. Корм можна придбати на місці за невелику плату. Для активного відпочинку дітей є спеціально облаштована територія для ігор і корабель піратів.

Поруч з водоймою, в самому центрі комплексу, вартоказковий замок, Який насправді є рестораном під назвою «Людвіг Кінг». Замок схожий набаварський Нойшванштайн, Прототип діснеївського замку Білосніжки. Вас приємно здивують прийнятні ціни, а також в меню включений окремий розділ дитячого харчування.

Час роботи зоопарку

Комплекс відкритий для відвідувачів з 10:00 до 20:00. Каса відкрита до 17 годин. Для дітей до 3 років вхід безкоштовний.

Як доїхати в зоопарк «12 місяців»

На власному автомобілі доїхати до зоопарку можна, проїхавши Вишгород, Петрівці (Старі і Нові), далі Лютіж. А в Демидові, за придорожнім ринком, є автобусна зупинка, за якою повернути ліворуч.

Також організовані брендовані маршрутки від станції метро «Святошин» під мостом, і від метро «Героїв Дніпра», магазин «Абсолют» біля базару. У вихідні дні маршрутки ходять кожні півгодини, а в будні все залежить від кількості пасажирів. Час поїздки займає близько 35 хвилин.

Коментарі