Додати до маршруту

Залізничний вокзал, Карпати

GPS координати: 48.51369476 22.86284828
Рейтинг:
702 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Сьогодні можна спостерігати старовинна будівля залізничного вокзалу в селі Карпати, від якої веде «стара графська дорога».

Невелике село відрізняється великою красивою архітектурою, в яку значний внесок в свій час зробив граф Шенборн. Головним будівлею в селищі єзамок графів Шенборнів,але він є не єдиною спорудою, що належить цьому сімейству. Споруджуючи свою резиденцію, граф був зацікавлений і в оформленні залізничного сполучення.

Історія будівель графа Шенборна

Найзручнішим транспортом, яким можна доїхати до замку Шенборна, є залізниця. Досить просто сісти на електричку, яка довезе до станції Карпати. Будівля самої станції дещо нагадує старовинний палац Шенборнів, тому пропустити зупинку неможливо.

Будинок побудований в стилі, що поєднує в собі романської і готичну архітектуру. Зведенні збігається з періодом будівництва палацу - кінець 18 століття. Як і головна резиденція, споруда вокзалу прикрашена вітражами і барельєфами з символікою Шенборнів.

Як дістатися до залізничного вокзалу

селоКарпатизнаходиться в Мукачівському районі, дістатися до нього можна на поїзді, який прямує в містоМукачевоі проходить через станцію.

Коментарі