Додати до маршруту

Колонада Воронцовського палацу (Портал Одинокій дівчата)

GPS координати: 46.49073410 30.73847961
Рейтинг:
2615 Переглядів 0 Коментарів 3 Включень до маршруту
Додати до маршруту

У комплексіВоронцовського палацу& Nbsp; в Одесі, який є пам'яткою архітектури 19 століття, є особливе, знакове місце. & Nbsp;Колонада (інакше ротонда або бельведер) вважається символом міста. Бельведер вінчає собою обрив пагорба над морем. Як і весь комплекс, ротонда збудована за проектом архітектора Ф. Боффо. Вона зігнутої форми, включає в себе 10 колон у два ряди на високому ступінчастому цоколі.

З Бельведер відкривається приголомшливий вид на морське узбережжя& Ndash; можна годинами спостерігати за мірним рухом хвиль і за судами.

З колонадою пов'язана легенда: начебто на її місці перебував трактир, і його господар відправляв рабів до Туреччини, на невільницькі ринки.

Ця споруда ще називають & laquo; Порталом самотньої дівчини & raquo; і вважають символом вічного кохання і вірності. Існує сумна легенда, пов'язана з будівництвом цих колон. Розповідають, що колись давно дівчина вийшла проводжати свого коханого в далеке морське подорож. Кожен день вона виходила на берег моря і тривожно вдивлялася в морську далечінь, сподіваючись побачити корабель свого коханого. Йшли роки, а хлопець все не повертався до рідного дому. Тоді вирішили щороку ставити колону. Це стало знаком того, що любов через роки не втратила своєї сили, і дівчина продовжує чекати свого коханого.

Сьогодні ротонда & ndash; улюблене місце одеситів і гостей Південної Пальміри.До Дня Одеси 2 вересня перед ротондою проходить костюмований & laquo; Бал живих шахів & raquo;, Висхідний традиціями до турнірів при шанованому одеському градоначальнику Дюку Рішельє.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі