Додати до маршруту

Винниківський лісопарк

GPS координати: 49.82829285 24.11065674
Рейтинг:
1002 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Винниківський лісопарк - унікальна природна зона, розташована на кордоніЛьвоваі містечка Винники. Загальна площа становить майже 2800 гектар. Лісопарк є величезну територію з диких лісових насаджень, вапнякових скель і декількох природних пам'яток.

Велика частина лісопарку незаселена селищами - на його просторах щорічно відпочиваютьтисячі туристичних груп і шанувальників велоспорту. Для любителів подібних занять тут є ідеальні високогірні місця -чортові скелі. Вони являють собою вапнякові освіти чорного і сірого кольорів, висота яких досягає до 20 метрів. Відомо, що вік їх освіти налічує десятки тисяч років.

Поблизу від Чортових скельрозташоване Винниківське озеро- відмінне місце для відпочинку в спекотні літні дні. Красива природа лісопарку створила справжній оазис прохолоди, свіжості з води і густого лісу. Для любителів спелеологических екскурсій, Винниківський лісопарк пропонує відвідатимедові печери, Відкриті в 1850 році. Названі так через жовтувато-медових стін, печери є результатом видобутку вапняку в 19 столітті і на сьогоднішній день офіційно визнані пам'яткою природи.

Коментарі