Додати до маршруту

Тавпішірковскій ботанічний заказник

GPS координати: 48.47553635 24.14335632
Рейтинг:
549 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Тавпішірковскій ботанічний заказник розташований на південному заході гірського масиву Горгани. Загальна площа заповідника становить приблизно 424 гектари. Створення ботанічного заказника датується 1974 роком. Зараз заповідник відіграє важливу роль в збереженні екосистеми Карпат.

Цікаві факти про Тавпішірковском заказнику

Ботанічний заказник нахребті Тавпіширказаймається захистом зникаючих видів хвойних рослин. Вершину покривають смерекові ліси з неоднорідними ділянками сосни кедрової. Також тут ви побачите занесену до Червоної книги Береза ​​повисла. На цій унікальній території навіть на кам'янистій поверхні розкинулися сосни і ялини.

На південних схилах гори можна побачити ділянки модрини та кедрової сосни. Працівники заповідника створюють необхідні умови для відродження зникаючих рослин. Первозданна природа Тавпішірковского заповідника подарує вам приплив сил і енергії, необхідної для подальшої подорожі по Карпатах.

Багатий також і тваринний світ заказника. У хащах лісу можна побачити ведмедів, кабанів, глухарів, куниць і навіть рись. Прогулянка по заповіднику гарантує масу приємних вражень і спогадів. А фотографія на тлі рідкісних дерев стане прикрасою будь-якого фотоальбому.

Як доїхати

Для початку варто дістатися зІвано-Франківськадо селаБистриця. Це можна зробити на одному з рейсових автобусів з автовокзалу Івано-Франківська. Далі краще найняти машину у місцевих жителів і доїхати до гори. Також ви можете пройтися пішки. Відвідування заказника бажано в супроводі досвідченого інструктора.

Коментарі