Додати до маршруту

Сироварня ОСГ Баранове, Іза

GPS координати: 48.21389008 23.32861137
Рейтинг:
1004 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

На Закарпатті є багато цікавих місць, де можна поспостерігати за тим, як створюється той чи інший продукт і навіть продегустувати його. Наприклад, буде дуже цікаво відвідати одну з місцевих сироварень. Приватна сироварня на базі вівцеферми «Баранове» відмінно підійде для знайомства з процесом виробництва сиру.

Історія сироварні

У 2005 році одна закарпатська сім'я, на чолі якої стоїть Юрій ліпше про, взялася за за відродження давніх традицій вівчарства та виробництва сиру. Раніше на Закарпатті це аж ніяк не було в дивину, але на початку 1990-х такі заняття прийшли в занепад. І ось, через 10 років все відновилося і вийшло на новий рівень. Захоплення сім'ї Лепе переросло в даний сільське господарство, яке забезпечує смачними і екологічними продуктами місцеве населення.

Що можна побачити на сироварні ОСГ «Баранове»

На сироварні «Баранове» можна на власні очі побачити всі етапи сироваріння. На сироварні встановлено новітнє обладнання, яке відповідає за якісний продукт.

При виготовленні сиру використовуються тільки натуральні продукти, а також застосовується сичужний компонент зі шлунка молодого теляти. Асортимент сироварні дуже різноманітний, але весь він зроблений зі свіжого молока корів і овець. У нього входять:

  • бринза;
  • м'який сир;
  • твердий сир;
  • кефір;
  • масло.

Сироварня пропонує 15 різних видів молочної продукції. Деякі продукти виробляються відповідно до унікальними рецептами, єдиним у всій Україні.

Після оглядової екскурсіївідвідувачів чекає дегустація сирів. Під час дегустації всім бажаючим надається можливість придбати вподобаний сир. До сирів подається келих вина або чашечка смачної кави. Також можна прогулятися по території ферми і познайомитися з її мешканцями - вівцями. Екскурсія на сироварню «Баранове» - це дуже захоплююче гастрономічне пригода, про який ніхто не пошкодує.

Про проведення екскурсії необхідно попередньо домовлятися.

вартість: Екскурсія + дегустація - 45 грн (актуальна на осінь 2015).

Номери готелю ОСГ «Баранове»

Туристам, які бажають зупинитися в селі Іза, пропонуються номери в готелі класу «стандарт», «люкс» і «напівлюкс». Вони обладнані всім необхідним для максимального комфорту гостей.

Як дістатися до сироварні «Баранове»

Сироварня «Баранове» знаходиться в селі Іза Хустського району Закарпатської області. Село розташовується всього в 5 км від міста Хуст, з якого регулярно ходять маршрутні автобуси Хуст - Іза.

Коментарі