Додати до маршруту

Сирецький дендропарк

GPS координати: 50.48259354 30.42180061
Рейтинг:
1948 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Сирецький дендропарк - місце досить віддалене і ізолювання, і мало хто про нього знає. Відвідувачі тут бувають не часто, можливо, це пов'язано з тим, що у парку немає навіть власного входу. Для того щоб пробратися на заповітну територію, потрібно скористатися прохідний фірми «Квіти України». Дендропарк сам по собі досить невеликий і займає територію розміром всього лише 6,5 га. Тут затишно і завжди чисто, тому можна стверджувати, що в невеликої відвідуваності теж є свої переваги.

Поява Сирецького дендропарку пов'язано з ім'ям Карла Мейера, який на початку 19 століття заснував дане паркове господарство. Під його керівництвом активно вирощували різні декоративні культури і рідкісні рослини, багато з яких до цих пір ростуть на цій території. Незважаючи на те, що перші дерева тут висадили ще в 1870 році,незаперечним засновником дендропарку вважають дендролога Миколи Птіцина, Який працював в середині 20 століття.

Птіцин зміг облагородити паркову зону і зрадити їй того вигляду, який ми можемо спостерігати сьогодні. Під його чуйним наглядом було висаджено понад 500 видів різноманітних дерев, рослин і чагарників, багато з яких занесені в Червону книгу. теперСирецький дендропарк носить горде звання пам'ятника садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення. Тут приємно прогулятися в будь-який час року. Пишні крони густо засаджених дерев формують своєрідну «дах», створюючи влітку приємну тінь. Взимку завдяки великій кількості вічнозелених насаджень тут завжди переважають яскраві фарби. Серед рослин зустрічається багато унікальних і рідкісних сортів, біля яких знаходяться таблички з назвою того чи іншого виду.

Коментарі