Додати до маршруту

Скульптура «Маман», Одеса

GPS координати: 46.48510361 30.73962593
Рейтинг:
1240 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту
Додати до маршруту

В центріОдесиз'явилася металева скульптура «Маман». Новий пам'ятник відноситься до числа «незвичайних». Виготовлений він з металу і служить, як багато подібних штучок тепер, рекламою одного з одеських ресторанчиків.

«Маман» немов стурбована проблемою: «Що ми сьогодні будемо готувати на обід?». І з нею вже все фотографуються. Таке враження, що це пам'ятник усім одеським жінкам, які вічно стурбовані питанням сімейної трапези.

Що являє собою скульптура

Пам'ятник Одесі-мамі вже є - в знаменитомудворику скульптурине менш відомоголітературного музею. Але тепер помилуватися новим можна і на вулиці Ланжеронівській - абсолютно вільно. Називається він «Маман».

Скульптура зображує пишнотілу, злегка стурбовану жінку. Що характерно - з ополоник в руці. Господарі закладу, поряд з яким з'явилася «Маман», стверджують, що в цей кухонний атрибут потрібно покласти грошики - на удачу і везіння.

Протягом п'яти місяців «Маман» створював одеський скульптор по металу і творець «Руки Джобса» Кирило Максименко. За словами дизайнера, на цей витвір мистецтва пішло:

  • кілька листів металу;
  • арматура;
  • сотня-інша шайб;
  • дві фари;
  • лак і любов автора.

Як зазначив Кирило, найскладнішим виявилося створити особа і одягнути одеську маму з металобрухту в справжню взуття 36 розміру.

Як доїхати

Скульптура «Маман» розташована в центрі міста на вулиці Ланжеронівській, недалеко відоперного театру. Доїхати до пам'ятника можна багатьма маршрутками, зокрема це №117, 137, 145, 220а і 221.

Коментарі