Додати до маршруту

Сад скульптур Літературного героя

GPS координати: 46.48521805 30.74498749
Рейтинг:
1211 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту
Додати до маршруту

В одному з одеських двориків знаходиться незвичайний сад, але замість рослин тут вирощують скульптури. Щорічно на мальовничому ділянці поселяється новий мешканець, а відбувається це, як і належить в садівництві, ранньою весною.

Сформована традиція бере початок з 1995 року. Саме в цей час 1 квітня, коли встановили першу скульптуру, і почалася історія саду. Сьогодні серед клумб і фонтанів знаходиться близько 20 скульптурних робіт одеських майстрів. Всі фігури і композиції відрізняються по техніці і стилю виконання та несуть в собі незмінний відбиток колоритного одеського гумору.

Ідея створення подібного шедевра палацово-паркового мистецтва належить скульптору Леоніду Ліптуги. Згідно із задумом авторакожна з представлених композицій наповнена глибоким філософським змістомі в сукупності вони формують збірний образОдеси. Пройшовшись по саду, ви напевно зможете дізнатися багатьох героїв літературних творів.

Протягом останніх років відкриття чергової скульптури знаменує початок Одеської гуморини. І якщо ви не встигли потрапити на щорічне свято гумору, то відвідати сад скульптур можна в будь-який час року.

Коментарі