Додати до маршруту

Полонина Шуваренка

GPS координати: 48.52129745 24.43382645
Рейтинг:
352 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Чи збираєтеся в похід по Карпатам? Полонина Шуваренка підходить для цього якнайкраще. Через полонину проходить безліч туристичних маршрутів. Крім усього іншого, це відмінне місце для ночівлі.

Де знаходиться полонина Шуваренка

Полонина Шуваренка лежить в затишному і захищеному від вітрів місці. Розташувалася вона між двох гір -ПасічанкаіАршечная. Довжина полонини становить приблизно 1000 метрів. Взимку вона перетворюється на величезне біле покривало. Навесні, коли сходять снігу, полонина рясніє квітами і ароматами.

З полонини відкривається чудовий вид на хребти Горган. Тут легко дихається. А навколо панує дзвінка тиша. Полонина Шуваренка - місце для відпочинку і роздумів.

Більшість маршрутів розраховані так, що на полонину ви потрапляєте пізно ввечері. Тому кожен турист може насолодитися ще одним дивом Карпат - чистим зоряним небом. Зірки тут здаються особливо яскравими і близькими.

Будиночок для відпочинку на полонині

Для відпочинку туристів на полонині обладнаний невеликий дерев'яний будиночок. Так що вам не доведеться спати на вулиці в спальнику.

У будиночку є:

  • вода,
  • ліжка,
  • посуд,
  • піч,
  • запаси харчів і інше.

Як правило, в будиночку зупиняються учасники екскурсійних походів. Підібрати тур ви можететут.

Залежно від сезону на полонині можна поласувати ягодами і грибами. Недалеко від будиночка є джерело з питною водою.

Як дістатися до полонини

Найкраще вирушати на полонину в складі туристичної групи. Більшість маршрутів через полонину Шуравенка починаються вІвано-Франківську. Також ви можете доїхати доНадвірної, Далі слідувати пішки.

Коментарі