Додати до маршруту

Полонина Ґаджина

GPS координати: 48.12909317 24.59533119
Рейтинг:
823 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Здавалося, Чорногорський масив буквально потоптану людьми, але деколи можна зустріти місця, про які знають або місцеві, або туристи, на походах собаку з'їли. Йдеться про пасовище Ґаджина.

Що подивитися в долині

Вона захована між горамиспицііребра,а «підперізує» це урочище хребет Кедруватий погорілець. Спуск до гірської можна з гори Шпиці. Правда, це можуть зробити альпіністи з великим досвідом, адже навіть дивитися з цієї гори моторошно: мимоволі складається враження, що стрімкі скелі падають кудись вниз.

А ті, хто не шукає екстриму, може спуститися вниз по стежці, яка біжить з гори Ребра.попереджаємо:спусклегким не буде,але здолає його кожен.

Коли ви зійдіть, вас чекає винагорода -три гірських потокистрімко зливаються в бурхливу річку.

Саме в цьому місці починаєш вірити в те, що десь поруч літають тіні забутих предків, а Іван в кінці кінців возз'єднався з Марією.

Як дістатися до долини Ґаджина в Карпатах

Для початку потрібно приїхати в селоБистрець.Сюди краще дістатися зВерховини.Благо, автобуси сюди їздять досить часто. Якихось 15 кілометрів - і ви на місці. З Бистреця далі їдемо в Ільків. Тут з транспортом починаються проблеми. Якщо ви на автомобілі - прекрасно, але якщо ви подорожуєте громадським транспортом, то дістатися до пункту призначення буде гірше. Доведеться йти пішки або ловити попутку.

До Ґаджина не веде жодна маркована стежка, тому вам доведеться спускатися через гори Шпиці і Ребра (зелений маршрут).

Коментарі