Додати до маршруту

Полонина Боржава

GPS координати: 48.51254272 23.44020653
Рейтинг:
314 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Один з найбільш великих карпатських хребтів -полонина Боржава- не дарма привертає увагу туристів і любителів походів. Поверхня гір тут трав'яниста, звідси і присутність в назві слова «полонина» (пасовище). Туристичні фірми вже давно поклали око на ці місця і навперебій пропонують найрізноманітніші тури для бажаючих відчути романтику «дикого походу», або ж з нічлігом в дерев'яних котеджах з усіма благами цивілізації в селах біля підніжжя хребта.

Полонина Боржава привертає масою особливостей, одна з них -вельми мальовничий і відомий в Закарпаттіводоспад Шипіт, Що має висоту близько 14 метрів. Милуватися їм подвійно приємно навесні, в період сходу снігів; в цей час водоспад найбільш потужний. Крім того, є можливістьзійти на найвищу з гір хребта -гору Стій- висотою майже 1700 метрів. З вершини цієї гори добре проглядаються чудові панорамні види на зелені луки. Також тут знаходиться своєрідний пам'ятник часів «холодної війни» - залишки радіолокаційної установки засекреченої військової бази.

Поїздка на полонину Боржава хороша в будь-який час року, проте, якщо стоїть мета побувати на чорничних полях, наїстися досхочу і набрати з собою ягід чорниці, то оптимально їхати влітку або на початку осені.

Коментарі