Додати до маршруту

Поштова площа

GPS координати: 50.45921326 30.52435493
Рейтинг:
1664 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Поштова площа розташувалася між вулицями Сагайдачного, Набережно-Хрещатицькій, Набережним шосе і Володимирським узвозом. Кажуть, що це місце було заселене ще в 4 столітті, тоді воно носило ім'я Хрещатика. Історики вважають, що Поштова площа є найдавнішим місцем уКиєві, І, можливо, коли-то вона використовувалася для проведення давньоруських торжищ.

Сучасна назва Поштовій площі виникло в 50-х роках позаминулого століття, коли тут була побудована поштова станція. Тоді їй відводилася роль найважливішої транспортної артерії міста з багаторівневою розв'язкою, також тут активно велися різні поштові операції і здійснювалося перевезення пасажирів з одного населеного пункту в інший. Сьогодні від минулих часів збереглося лише головний будинок поштової станції, яке тепер вважається цінною пам'яткою архітектури.

Крім споруди, що належав поштової станції, тут можна побачити безліч інших цікавих і старовинних пам'яток. Серед них варто виділити церква Різдва Христового, пам'ятник електричному трамваю і станцію фунікулера. Кожен з цих об'єктів має свою захоплюючу історію.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі