Додати до маршруту

Парк Високий замок, Львів

GPS координати: 49.84849167 24.03736687
Рейтинг:
3055 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Парк «Високий замок» - це унікальне місце уЛьвові, Яке вабить туристів своєю красою, загадковістю і потужною енергетикою. Цей старий тінистий парк, що підноситься над містом, розкинувся на найвищій його точці. Завдяки цьому Львів отримав незрівнянну з іншими європейськими містами оглядовий майданчик. Побачені на висоті 413 метрів над рівнем моря пейзажі не залишать вас байдужими.

Парк «Високий замок» є національним надбаннямУкраїни. Його територія складається з двох терас, де на площі в 36,2 гектара переважають листяні породи дерев. На терасі першого рівня розташовані паркові алеї, що ведуть до нижньої оглядовому майданчику, ресторану і монументів відомих особистостей.

Для прикраси парку в 19 столітті тут встановили чарівний кам'яний грот, на сторожі якої стоїть величні середньовічні леви. Старожили називають це місце «печерою самогубців», тому що тут закохані, які не могли бути разом, часто здійснювали суїциди.

На верхній терасі розташований штучний курган з зручною оглядовим майданчиком. Багато років тому парк був заснований на місці старої оборонної фортеці. Тому біля підніжжя кургану любителі історії можуть побачити залишки її оборонної стіни.

Даний парк єідеальним місцем для сімейного відпочинку, Романтичних прогулянок і просто приємного проведення часу. Неймовірно чисте повітря і запаморочливі пейзажі зроблять ваш відпочинок незабутнім.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі