Додати до маршруту

Парк відпочинку ім. Івана Савицького

GPS координати: 47.83970261 33.34369659
Рейтинг:
448 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Багато жителів України, які застали роки Радянського Союзу, відмінно пам'ятають, що таке типовий міський парк: зелені алеї, лавки з боків стежок, кілька клумб, дитячий майданчик з яскраво-фарбує гіркою. Саме так колись і виглядав парк відпочинку імені Савицького. Але, з часом змінюються і смаки, і плани - щодо міста, його зовнішнього вигляду і, звичайно, його зон відпочинку. Так і сталося з парком Савицького.

В рамках проекту «Місто без околиць» було вирішено привестиКривий Рігв належний вигляд. І, природно, облагородити все його парки. У тому числі і парк імені Івана Савицького. Його площа становить ні багато, ні мало - цілих 9 гектар. Результат вийшов більш ніж вражаючий.Крім оновлених зелених насаджень, тут з'явилося багато чого нового. Наприклад, «тренажерний зал» під відкритим небом, де всі бажаючі можуть на свіжому повітрі приводити себе в належну фізичну форму. Також з'явилося дитяче кафе, адже саме малюків часто приводять сюди на прогулянку, а вони, як відомо, люблять морозиво і тістечка.

Ті ж,хто хоче наблизитися до історії Кривого Рогу, можуть відвідати відкрилися на території паркумісця для серйозних роздумів: Пам'ятник воїну-визволителю, пам'ятний знак «Алея дружби між районами побратимами» і комплекс меморіальних плит на честь загиблих радянських воїнів.

Коментарі