Додати до маршруту

Пам'ятник Шопену «Рояль в кущах», Київ

GPS координати: 50.44707870 30.50664330
Рейтинг:
500 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Пам'ятник Шопену «Рояль в кущах» вКиєвіє одним з найцікавіших пам'яток столиці. Встановлений він на честь 200-річчя великого польського композитора і піаніста Фредеріка Шопена.

Насправді ніяких кущів навколо рояля немає і він досить помітний. Свою назву пам'ятник отримав з легкої руки киян. Пам'ятник Шопену «Рояль в кущах» - це звичайний білий рояль, що стоїть посеред вулиці. Пам'ятник викладений білої мозаїкою. Усередині музичного інструменту, замість струн, ростуть червоні квіти, так що в поєднанні з білим кольором рояля це нагадує польський прапор. Взимку цю імпровізовану клумбу всередині музичного інструменту закривають кришкою.

У рояля є один секрет: Внизу пам'ятника вмонтовані датчики руху. Якщо підійти до рояля і посувати ногою у педалей, почне тихенько грати музичний твір Шопена.

Автором цього пам'ятника є відомий столичний архітектор Костянтин Скритуцький. Він подарував Києву багато інших цікавих пам'яток -їжак в тумані, Пам'ятники наПейзажній алеїта ін. Рояль зроблений у натуральну величину і важить дві тонни.

Як доїхати

Розташований пам'ятник Шопену «Рояль в кущах» на вулиці Богдана Хмельницького, 37/2 (станція метро «Університет») - недалеко від Посольства Польщі в Україні. Також недалеко від пам'ятника Шопену знаходитьсяВолодимирський собор.

Коментарі