Додати до маршруту

Пам'ятник невідомому матросу в Одесі

GPS координати: 46.47916412 30.76135063
Рейтинг:
2298 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Одеса- місто-герой, 73 дня протистоїть фашистським загарбникам. Місто мужньо бився з 300-тисячну німецькою армією, що рветься углиб країни. Запеклі бої велися і на суші, і в море. Завдяки мужності моряків, Чорноморському флоту вдавалося успішно тримати оборону рідного узбережжя. Місто стало свідком кривавої війни і героїзму захисників, до останнього стояли за свою Одесу. Про тих днях, наповнених скорботою і мужністю, заразв Центральному парку ім. Шевченко нагадує пам'ятник Невідомому матросу.

21-метрова стела, що височіє над морським урвищем, видно здалеку.До неї ведеАлея слави, Де на кам'яних плитах викарбувані імена героїв - захисників міста.

Але багато і тих, чиї імена загубилися в історії. На згадку про загиблих матросів, які так і залишаться невідомими,в 1960 році створили обеліск з червоного граніту.Під ним палає Вічний вогонь, обрамлений в бронзовий вінок. А у самого підніжжя свій «караул» несуть бронзові автомат і безкозирка.

Місце, де встановлено пам'ятник Невідомому матросу, приваблює відвідувачів парку, адже крім усього іншого, звідси відкривається прекрасний вид на безкраї морські простори.

Коментарі