Додати до маршруту

Пам'ятник деруну в Коростені

GPS координати: 50.94973755 28.64681053
Рейтинг:
4742 Переглядів 0 Коментарів 2 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Чудовий і незвичайний пам'ятник деруну можна зустріти в місті Коростень Житомирської області. вінрозташований майже в самому центрі міста в дивовижномуОстровського парку, Де кожен день ходять сотні місцевих жителів і гостей міста.

Церемонію відкриття скульптури приурочили до другого Міжнародного фестивалю дерунів, який щороку проходить в місті. На його виконання було витрачено гроші з міської громади. У момент відкриття були присутні багато чиновників, в тому числі Володимир Литвинов, журналісти і місцеві жителі, які просто прийшли помилуватися обновкою. Скульптор, який виконав цей місцевий шедевр, був удостоєний спеціальної грамоти «За досягнення перед містом».

Сам же пам'ятник знаменитому картопляного страви невеликого розміру. На постаменті з сірого і червоного граніту, який безпосередньо видобувається в цій області, чудово розташувалася кошик з дерунами. На підставі зображений український рушник з красивим віршем про однойменне блюдо. Прогулюючись по парку, пам'ятник деруну обов'язково потрапить в поле зору. Він є ще одним прекрасним доказом, яке розкриває колорит української кухні.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі