Додати до маршруту

Одеський археологічний музей

GPS координати: 46.48514557 30.74397278
Рейтинг:
2374 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Відвідування Одеського археологічного музею & ndash; безцінний досвід для всіх, хто вирішив відправитися на відпочинок вОдесу. Відвідати це місце варто хоча б тому, що воно є одним з найстаріших не тільки на території України, а й у всьому СНД.

Історія музею починається з 1825 року. Біля його витоків стояв одеський меценат Петро Бларамберг, який, маючи схильність до стародавніх знахідок, зумів зібрати значну колекцію рідкісних експонатів. Колекція постійно поповнювалася, що стало приводом для створення цілого музейного комплексу. На сьогоднішній деньв археологічному музеї зберігається понад 200 тисяч унікальних знахідок.

Експозиція розділена між 10 залами і вибудувана так, щоб відвідувач міг послідовно ознайомитися з різними етапами розвитку світової цивілізації, починаючи від первісних часів і закінчуючи сучасною епохою. Крім основної експозиції, співробітники музею регулярно організовують тематичні виставки, присвячені культурі того чи іншого народу. Одеський археологічний музей & ndash; & nbsp;справжня скарбниця, яка зберігає безцінну культурну спадщину.

Примітно те, що не тільки внутрішній зміст музею представляє особливу цінність, сама будівля & ndash; це зразок античної класики. Знайти його досить просто, рухаючись вздовж Приморського бульвару, шукайте споруда з колонами.

Коментарі