Додати до маршруту

Одеський морський порт

GPS координати: 46.49231720 30.74798775
Рейтинг:
2001 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Одеський морський порт - унікальна і дуже цікава пам'ятка. Морські ворота України знають у всьому світі.

Порт почали будувати за наказом Катерини II в 1794 році. Він вважається головною артерією міста. До морського порту можна спуститися поПотьомкінських сходах, До якої ведуть головні вулиці міста. Більше про історію цього місця можна дізнатися, відвідавши музей Одеського морського порту, який знаходиться на Ланжеронівському узвозі, 2.

Порт виглядає як місто в місті. Тут можна відвідати єдину в своєму роді на території Європиморську галерею. У картинній галереї, розташованій на самому узбережжі, представлена ​​графіка, скульптура, мариністика і сучасний живопис.

Для тих, хто хоче насолодитися романтикою моря, свої послуги надаєсучасний яхт-клуб, Який відповідає високим європейським стандартам. Прогулюючись на катері, можна відволіктися від суєти міста і краще розглянути всю красу набережній.

Також інтерес викликають будівлі готелю «Одеса» і Морського вокзалу, які гармонійно вписуються в загальну картину порту. Недалеко від них стоїть скульптура «Золоте дитя». вонає символом удачідля всіх, хто в морі.

Обговорити побачене івесело провести часможна в одному з розважальних закладів, кафе, ресторанів. Тут регулярно проводяться різні концерти та інші культурні програми.

В Одеському морському порту є ще багато цікавого. І це не описати словами. Краще приїхати і побачити все на власні очі, відчути на собі незабутню атмосферу Одеси!

Цей об`єкт у статтях

Коментарі