Додати до маршруту

Нижня станція Київського фунікулера, Київ

GPS координати: 50.45869827 30.52429962
Рейтинг:
1286 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Фунікулер вважається одним з головних символівКиєва. Кияни пишаються таким незвичайним засобом пересування і з задоволенням відають його цікаву історію. Цей масштабний вагон виробляє спуск і підняття на круту гору завдяки канатній тязі. Фунікулер має дві станції: верхня і нижня.

Де розташована нижня станція Київського Фунікулера

Нижня станція розташована за адресою Поштова площа, 33. Відповідномає назву «Поштова площа». Вона була відкрита в 1929 році. Поблизу розташовуються дві станції метро: «Річковий вокзал», «Поштова площа», від них можна з легкість потрапити на нижню станцію Київського Фунікулера.

Історія створення Нижньої станції Фунікулера

Будівництво Фунікулера з його станціями планувалося дуже серйозно і довго. На перший погляд може здатися, що вагон спорудили в якості розважального «атракціону», але це зовсім не так. Фунікулер - єдиний спосіб безпечно і комфортно дістатися до Михайлівської площі. Ось головна мета побудови такого незвичайного транспортного засобу.

Загальний час будівництва фунікулера зайняло 3 роки. Головний керівник проекту - Абрагамсон, інженер всіх конструкцій - Микола П'ятницький, відповідальний за проекти павільйонів - Олександр Баришніков.

За все своє існування Нижня станція кілька разів піддавалася реконструкції. Вагони станції позначені великими буквами «П» і «Л».

Нижня станція відвідуване місце, особливо в святкові дні. Сюди поспішають зазирнути всі гості міста.

Коментарі