Додати до маршруту

музей вторсировини

GPS координати: 50.46731186 30.58617592
Рейтинг:
2457 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Один з найоригінальніших і незвичайних музеїв Києва.Знаходиться він на території заводу «Київміськвторресурси». Вік колекції музею понад 70 років і початку вона формуватися ще в 1943 році.Протягом багатьох років люди здавали речі, які, на їх погляд, були не потрібні і не представляли ніякої цінності, проте через роки ці антикваріат лягли в основу оригінальної колекції.Офіційний статус музей отримав лише у вересні 2007 року.

Музей розділений на 2 виставкові зали. Перший знаходиться в будівлі самого заводу, а другий на його території, просто під відкритим небом.Колекція музею дуже багата, тут зустрічаються такі цікаві об'єкти, якдовоєнна дитяча коляска, дитячі ходунки, при допомоги яких діти вчилися ходити ще в 17 столітті, старовинні сани і верстат для переробки конопель.

Також відкрито експозицію, присвячену радянському часу.Представлені стародавні сільськогосподарські інструменти: дерев'яні плуги, тачки, набір інструментів столяра. Ще одна перлина колекції музею - це перша перукарня: залізні ножиці, бігуді, перші кошти для гоління і навіть самий старовинний фен, вони зберігаються в спеціальному залізному валізці.Співробітники музею дуже пишаються колекцією стародавніх ікон, яку збирали з усієї України і кілька разів навіть хотіли викупити в приватну власність.

Відвідати музей можна в будь-який день з 09:00 до 18:00, крім суботи та неділі. Вхід безкоштовний. Найближча станція метро - Лівобережна.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі