Додати до маршруту

Музей старовинного інструменту «Ремісничий двір»

GPS координати: 50.29439163 28.67033958
Рейтинг:
1356 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Унікальний музей знаходиться в р .. Житомирі, поруч із залізничною станцією Польова. Існує він вже 15 років і аналогів в Україні поки немає.
Колекція музею налічує більше 5000 оригінальних експонатів, багато з яких збереглися в робочому стані. Є досить рідкісні і навіть унікальні екземпляри.
Вся музейна колекція розділена на частини, в кожній з яких представлені старовинне обладнання та інструменти, які використовувалися представниками різних професій: від цирульників, шевців, залізничників і поліцейських до стельмахів, теслів та ковалів від сокир (їх тут понад сто примірників), жорен і кіс до верстатів і машин.
Дуже цікава також колекція предметів старовинного побуту: як, ручний пристрій для обсмажування кавових зерен з одночасним їх перемішуванням, дерев'яна плойка і незвичайний інструмент «мастіфікатор», призначений для подрібнення їжі для людей, що мають проблеми з зубами.
Є на території музею і діюча копія старовинної кузні з гірському і ковадлом (найстаріша датується 1749р.). Повітря в сурми нагнітають справжні австрійські міхи кінця XIX в. Готується до відкриття гончарна майстерня, де передбачається проведення майстер-класів.
У музеї діє невелика каплиця, куди кожен, незалежно від конфесії, може зайти помолитися, поставити свічку. Гроші йдуть виключно на благодійність.
Подорож до музею вже є захоплюючою як для дорослих, так і для дітей, і стане ще цікавіше з відкриттям дитячого майданчика з різними цікавинками для самих маленьких відвідувачів, включаючи виставку дитячих іграшок різних часів. Але вже зараз в музеї можна замовити спеціальну дитячу екскурсію.
Для гостей «Ремесленного двора» открыта уютная зона отдыха с барбекю, где можно приятно провести время в кругу друзей или организовать семейный праздник.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі