Додати до маршруту

Кам'яниця (Музей народних промислів), Богуслав

GPS координати: 49.54974365 30.87541580
Рейтинг:
659 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Масивна будівля з двома поверхами та зовнішніми дерев'яними сходами в Богуславі відома просто як «Кам'яниця», була побудована для єврейської релігійної школи.

Сьогодні в будинку розміщений Музей народних промислів, але відвідати його можна тільки за попередньою домовленістю.

Історія Кам'яного

Кам'яниця є найстарішою спорудою в Богуславі, архітектурний пам'ятник 18 століття. У дореволюційний час Кам'яниця представляла собою релігійну єврейську школу хедер, після революції стала клубом для глухонімих. У період Другої світової війни тут розташовувалося і діяло гестапо, потім розмістили музей комсомольської слави.

В архітектурному стилі будівлю проста. Товщина стін сягає 1,2 м, збереглися глибокі підвали. Кам'яниця знаходиться праворуч від дороги недалеко від в'їзду в місто, а на будівлі можна побачити портрет Ярослава Мудрого і таблички з написами: «Богуслав, заснований в 1032 році» та «Кам'яниця. Пам'ятник архітектури ". На сьогоднішній день будинок відреставрували і розмістили в ньому новий музей.

Як дістатися

Музей «Кам'яниця» в Богуславі знаходиться по одній з головних вулиць міста-Шевченко, недалеко від центру міста. Любителям пішохідних прогулянок дійти сюди можна пішки. По маршруту ходить місцевий транспорт.

Коментарі