Додати до маршруту

Музей народної архітектури Прикарпаття, Крилос

GPS координати: 49.08202744 24.70660019
Рейтинг:
1142 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Музей народної архітектури Прикарпаття можна знайти поблизу селищаКрилос. Він знаходиться на території стародавнього городища. Часовий період виставки охоплює роки 17-20 століть. Тут представлені традиційні житлачотирьох етнографічних груп: Покуття, Гуцульщини, Бойківщини та Опілля.

Колекції музею народної архітектури Прикарпаття

Тут відновлені унікальні історичні пам'ятки древньої архітектури. Пам'ятники представлені у вигляді епізодів різних будівель. Тут є житлові будинки, господарські подвір'я церква і кілька оглядових веж. Всі конструкції створені з дереваз дотриманням істинних масштабів.

Місце для музею під відкритим небом було вибрано творцями невипадково, це територія розкопок Прикарпатського городища, побудованого перед оборонними земляними валами. Сотні років тому ці краї булиціле поселенняз власною інфраструктурою. Знайдено елементи фортечної споруди, високого паркану з дерев'яного зрубу з загостреними наконечниками, хатини для житла і багато іншого.

Про всі подробиці Прикарпатського городища можна дізнатися з експозиції музею. Гостям надані всі найцікавіші деталі стародавнього побуту: посуд, одяг, робочий інвентар, відтворений приблизний інтер'єр. Для більшого ознайомлення з традиціями Прикарпаття, варто відвідатимузей караїмської культуриз незвичайними експонатами.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі