Додати до маршруту

Музей Лісова скульптура, Яблунів

GPS координати: 48.40171814 24.92604828
Рейтинг:
1520 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту
Додати до маршруту

У мальовничому селіЯблуніврозташований один з найдивовижніших музеїв Прикарпаття - музей «Лісова скульптура». Музей пропонує глядачамвиставку робіт з Корнепластика, Що досить незвично для багатьох відвідувачів. Цей музей заснований в 2008 році. Засновником і беззмінним керівником музею є майстер по різьбі по дереву Ігор Фартушний. Створення і функціонування музею зустріло яскравий відгук як серед місцевого населення і туристів, так і з боку керівництва і місцевого бізнесу.

Що можна побачити в музеї «Лісова скульптура»

Експонати музею - це творіння рук природи, відображення первозданної краси Прикарпатського краю. І. Фартушний дозволяє по-новому поглянути на навколишню дійсність, побачити чудове в повсякденному і мимоволі доторкнутися до сприйняття наших предків-слов'ян. Кожен предмет - це корч або залишок кори дерева химерної форми.Дерево не покривалося лакомі не піддавалося обробці, що мимоволі переносить глядача в стародавні часи Київської Русі. Кожна скульптура нагадує стародавні ідоли - чури з суворими обличчями богів і духів живої природи. Більше сотні експонатів переносять глядача в світ невідомого і таємничого минулого нашого народу.

Музей не припиняє свою роботу круглий рік. Щомісяця з'являються нові яскраві експонати, зібрані турботливими руками майстра. Натуральні фарби, використовувані в обробці дерев'яних скульптур, додають колорит кожного експонату.

Відвідайте чарівну виставку, щоб насолодитися первозданною красою природи, отримати нові яскраві враження. Така виставка точно не залишить байдужим жодного цінителя національної культури і живої природи.

Коментарі