Додати до маршруту

Мармароський заповідний масив

GPS координати: 47.94394684 24.09061432
Рейтинг:
527 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Мармароський заповідний масив розташований у Рахівському районі Закарпатської області недалеко від кордону України з Румунією. Завдяки цьому сусідству гірському заповіднику даноназва по імені румунської частини Карпат. Мармароський масив різко відрізняється від решти гір Закарпаття, але дуже схожий за будовою і складом на& Nbsp;гірський хребет Румунії.

Він являє собою красиву природу, збереженубез абсолютного втручання людства. Його площа становить 8990 гектар, висота & ndash; від 700 до 1940 метрів над рівнем моря. Заповідник насичений найрізноманітнішою рослинністю з листяних лісів з домішками ялиці і хвойних дерев. Примітно, що клімат тут значно прохолодніше інших заповідних зон Закарпаття. Як правило, середня температура влітку не перевищує значень в 18 & ndash; 18,5 градусів. Головною вершиною Мармароського масиву є гора Піп Іван, його максимальна точка & ndash; 1940 метрів. Поверхня гори смішила альпійськими травами, буковими пролісками, долинами вапнякової породи.

Любителі красивих гірських пейзажів також можуть відвідати& Nbsp;заказник Рогнєска, Знаменитий своєю незвичайною рослинністю і рівнинами з зелених килимів.

Коментарі