Додати до маршруту

Лісопарк «Виноградар», Київ

GPS координати: 50.51285172 30.40535927
Рейтинг:
639 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Дуже популярне місце для пікніка вмісті Київ- лісопарк «Виноградар». Це добре облаштована зона відпочинку в сосновому лісі на околиці житлового масиву Виноградар.

Що можна побачити в лісопарку

У пікнік-зоні розташовані столики під дерев'яними навісами, де може розміститися до 10 осіб. Біля столиків встановлені стаціонарні мангали. При вході є можливість придбати вугілля для мангалу. Є й великі столи на 20 осіб, але вони не оснащені мангалами і навісами.

На території знаходяться досить колоритний ресторан «Фортеця», де можна дуже смачно поїсти, дитячий ігровий майданчик для маленьких і непосидючих. Також в парку можна покататися на конях, а дитині надати можливість покрутити баранку в дитячих автомобільчиках.

Для любителів екстремальних фотозйомок є дещо цікавіше - пожежна каланча. Знайти її легко, вона облаштована неподалік ресторану, якщо пройти трохи вглиб лісу і перейти Кільцеву дорогу.

Як дістатися до парку «Виноградар»

Це дуже поширене місце відпочинку тутешніх жителів. Кожен підкаже дорогу, докладно описавши, де повернути і скільки пройти. Знаходиться лісопарк на вулиці Георгія Гонгадзе, проспект Свободи. Можна дістатися кількома тролейбусами: 24, 25 і 26, їхати до кінцевої. Якщо машиною: до клумби на перехресті Свободи та вулиці Георгія Гонгадзе. Якщо є бажання знайти вільну альтанку - варто приїхати сюди сутра.

Коментарі