Додати до маршруту

Королівський арсенал, Львів

GPS координати: 49.84277725 24.03472137
Рейтинг:
307 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Королівський арсенал розташований у величному українському містіЛьвові. Споруджений в 17 столітті і виконаний в стилі бароко. ценеймовірне архітектурна будовабуло складовою частиною фортифікаційної системи міста. Кожна вежа, ступінь, орнамент просякнуті величним духом історії.

Звів Королівський арсенал польський король Владислав IV. Правитель уславився любителем військової справи, в його планах був хрестовий похід на турків, а Львів повинен був збирати військових, саме тоді і було зведено споруду. Але зовнішній вигляд Королівського арсеналу абсолютно не войовничий, навпаки дуже світлий і ясний.

Будинок побудований з каменю, в формі прямокутника з прилеглими флігелями, що утворюють дворик. Це була не тільки зручне планування, а й тонкий розрахунок, адже вороги попадали в пастку, так як двір легко прострілювався з усіх вікон.

І до наших днівКоролівський арсенал не втратив своєї краси. Бічний фасад прикрашений різьбленим кам'яним порталом. Усередині Королівський арсенал прикрашала скульптурна композиція «Архангел Михаїл, який вражає сатану», тепер представлена ​​вМузеї зброї «Арсенал».

Зустрічає тих, хто вирішив відвідати Королівський арсенал,пам'ятник Івану Федорову, Першому російському друкарів. поруч розташованийкнижковий ринок, Відомий своїми рідкісними книгами і антикварними виробами.

Коментарі