Додати до маршруту

Кінбурнська коса

GPS координати: 46.53619385 31.56028748
Рейтинг:
3235 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Кінбурнська коса - одне з найулюбленіших місць відпочинку жителів південних областей України. Приголомшлива природа і багата історія цього місця запрошує тут провести свої вихідні.

Кінбурнська коса зберегла своюпервозданну природу. Тутешні місця зберігають багато таємниць древніх цивілізацій, що населяли півострів. Унікальність коси в тому, що з одного боку вона омивається прісними водами Дніпра, з іншого - солоними водами Чорного моря. Кінбурнську косу називають «аптекою під відкритим небом». На просторих луках росте величезна кількість цілющих трав. Одним з місцевих чудес природи вважаєтьсяВолижин ліс.

Ще на Кінбурні мешкають рідкісні для України мешканці. Рожеві пелікани давно облюбували півострів. Вони граціозно парять в повітрі над косою. Найкраще приїздити сюди в кінці весни. У травні неподалік від села Покровка розквітає ціле поле диких орхідей.

На косі є кілька солоних озер з лікувальними грязями. Також на берегах озер можна знайти лікувальну білу глину.оздоровчий ефектозер Кінбурна не поступається Мертвому морю. Тут же видобувають йодовану сіль. Деякі кристали виростають до 12 кілограм.

Легенди Кінбурнської коси

Кінбурнська коса завжди була стратегічно важливим об'єктом. Через неї проходили основні торговельні шляхи Старого світу. багато складенолегендпро цей край. Одна з них оповідає про амазонок, які жили тут за законами матріархату і приносили в жертву чоловіків, поки їх не переміг Геракл.

Інша розповідає про заховані на півострові скарби скіфів. Може вам пощастить відшукати загублене золото диких племен.

Як дістатися

Добиратися до коси краще автобусом зМиколаєва. Якщо ви подорожуєте на автомобілі, то його краще залишити на стоянці в селі Геройське. далідорога дуже погана. На півострові є кілька баз відпочинку, де ви зможете зупинитися і комфортно відпочити. Обов'язково візьміть з собою засіб проти комарів.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі