Додати до маршруту

Кельтський двір під ловачка, Мукачево

GPS координати: 48.45665741 22.70110130
Рейтинг:
1509 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Агроетноусадьба «Кельтський двір» вМукачево- єдина на Закарпатті садиба зеленого туризму, де відтворені побут, звичаї і навіть страви з напоями кельтів, які більше 2 тисяч років тому створили древній протогород-оппідум на схилах гір Ловачка і Галіш на околиці міста. Кам'яні тераси тієї епохи збереглися і до сьогоднішніх днів.

Що можна спробувати

Підвал, вирубаний в скельній породі глибиною в 45 метрів, став залою для дегустації «Кельтського двору». На схилах гори Ловачка вже більше 500 років вирощують виноград, який зберігають в цьому підвалі.

У дегустаційному залі відвідувачам пропонують скуштувати:

  • кілька видів фруктових палінок: сливовицю, яблуковку, дічковку і інші;
  • різні види елю, брагу як різновид пива, суботні, сидр, медове пиво, фраошан, граггерт;
  • вермут на 60 травах і питний мед;
  • бренді: граппа, шнапс, орухо, віскі, Вільямовка.

До цих напоїв подають солоні помідори і огірки, бутерброди з салом і солониною домашнього приготування.

Тільки в «Кельтському дворі» є можливість поласувати справжнім житнім хлібом, вимішати на заквасці без використання термофільних дріжджів і випеченим в глинобитній печі.

І продегустувати в агроетноусадьбе можна не тільки елітні напої. Виробники освоїли виготовлення елітних сортів сирів, таких як:

  • камамбер;
  • овеча фета;
  • дор Блю;
  • козячий Пуату.

На території «Кельтського двору» можна потрапити в справжні субтропіки, адже тут у відкритому грунті ростуть гранат, ківі, олива, лаврове дерево, дикий лимон, мушмула, інжир, маклюра, альбіція, бамбук, кипариси та інші екзотичні кущі з деревами.

Як доїхати

«Кельтський двір під ловачка» розташований на вулиці Подловачной, на околиці міста Мукачево. Дістатися до міста можна поїздом зКиєва, Який прямує черезЛьвів, абоЧернівців. Сюди також курсують маршрутні автобуси, які їдуть через Львів.

Контактна інформація: +38 (050) 779-77-52, +38 (066) 005-35-01.

Коментарі