Додати до маршруту

Кам'яне село, Рудня-Замисловицька

GPS координати: 51.26068878 27.94082642
Рейтинг:
2019 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Кам'яне село вважають одним з незрозумілих чудес світу - тільки природа або вищі сили могли створити такий феномен: прямо посеред лісу загубилися безладно розкидані замшілі камені, різні за габаритами, мають химерні форми.Вони чимось схожі на звичайні хатки і утворюють цілу вуличку- ось і названі Кам'яним селом.

Вчені вважають, що ці брили доставлені льодовиком. Інше припущення: химерні освіти є підніжжям древніх гір, яке виникло внаслідок просування льодовикових мас.

Однак, місцевим жителям ближчілегенди, які розповідають про ці загадкові утвореннях. Так, подейкують, що на тому місці в давні часи було багате поселення. Одного разу сюди явився Господь у тілі подорожнього і попросив їжі. Селяни кинули прохачеві скоринку хліба. Господь розсердився і перетворив все і всіх навколо в камені. Інший переказ оповідає, що на тому місці в ночі майстрували вітряк чорти, однак, не встигли до світанку. Вітряк скам'янів і розсипався.

Найбільше приїжджих інтригують «сліди Бога» на деяких брилах: на них є вм'ятини, обрисами нагадують людську ступню. Вода, що наповнює сліди, круглий рік залишається теплою. Вважається, що якщо в неї ступити босоніж, зникнуть всякі хвороби, а загадані бажання збудуться.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі