Додати до маршруту

хребет Свидовець

GPS координати: 48.27754211 24.15222168
Рейтинг:
303 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Гірський хребет Свидовець розташовується на Закарпатті, між річками Тересва і Чорна Тиса, в його склад входять три хребта - Апшинец, Урду-Флавантуч і сам Свидовець, що дав назву всьому масиву.Найвища точка хребта-гора Близниця, Що має висоту 1883 метри, по всій протяжності висота гірського масиву не опускається нижче 1500 метрів.

Хребет Свидовець в Україні вважають центром Європи, Так як поблизу села Круглий Рахівського району розміщенийгеографічний центр Європи. Він позначений геодезичним знаком і стелою з написом на латині, що означає: «Постійне, точне, вічне місце».

Особливу популярність Свидовецькому масиву принеслизнамениті каровиє озера, В дзеркальній поверхні яких відбивається небо, і вода здається ніжно-блакитний. Це невеликі озера з досить холодною водою і малою глибиною - найглибші з нихАпшинец(3,3 метра) іВорожеска(4,5 метра).

На схилах хребта розташовується урочищі Драгобрат з найбільш високогірнихгірськолижним курортом, Який славиться постійною присутністю снігу протягом шести місяців при будь-якій погоді, що особливо радує відпочиваючих лижників.

Туристичні маршрути по Свидовця особливо цікаві для любителів активного відпочинку, які приїжджають сюди, щоб насолодитися неймовірною красою українських Карпат.

Коментарі