Додати до маршруту

Міський сад, м. Одеса

GPS координати: 46.48513794 30.73438263
Рейтинг:
5841 Переглядів 1 Коментарів 3 Включень до маршруту
Додати до маршруту

У серці морської столиці України - Одесі розташувався міський сад. Він знаходиться на центральній вулиціДерибасівській. Створив його Фелікс де Рібасс, брат батька-засновника Одеси - Хосе де Рібасса. Відкриття міського саду відбулося в 1803 році. Через 3 роки через брак грошей на утримання саду Феліксу довелося передати його безкоштовно на баланс міста. У сквері розташований літній театрОдеської обласної філармонії.

У 2007 році відбулася масштабна реконструкція парку: були відреставровані фасади, комунікації. Урочисте відкриття відбулося 9 травня 2007 року. Головна прикраса саду -нова ротонда і музичний фонтан. Конструкторам вдалося відтворити центральну чашу саме такою, якою вона була ще при відкритті саду. Обрамлена чаша унікальним каррарский мармуром. Кожну хвилину фонтан виливає близько 2,5 т води.

Міський сад ось уже 200 років є улюбленим місцем для прогулянок одеситів і гостей міста. Прогулюючись по Дерибасівській, не забудьте зазирнути в цей райський куточок і зробити фото на довгу пам'ять.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі

  • Патріотичний Мандрівник

    від Патріотичний Мандрівник | 27 червня 2017

    "Міський сад" - насправді невеличкий сквер в центрі Одеси. Але дуже гарний, особливо ввечері, і затишний, не зважаючи на завжди велику кількість людей.
    0 0