Додати до маршруту

Гора Терентин

GPS координати: 48.10876846 24.21103477
Рейтинг:
878 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Гора Терентин є однією з найбільш мальовничих гір відрогівхребта Свидовець. Багато ці місця називають Гуцульськими Альпами.

Цікаві факти про горе Терентин

  • Висота гори складає приблизно 1388 метрів над рівнем моря. Південний і північний схили гори досить пологі. Північний схил крутіший. Підйом на таку гору буде цікавий і новачкові, і професіоналові.
  • Клімат на горі і в освічених нею долинах - субальпійський. Гора Терентин всіяна луками з соковитою травою. З весни жителі долини приводять сюди свої стада овець. Навколо гори багато поселень гуцулів, що робить похід по горі ще колоритней.
  • Через особливості клімату тут зростає дуже багато квітів і цілющих трав. Якщо ви підете в похід в травні, то обов'язково станете свідком дивовижного перевтілення зелених лугів в бузковий килим. Це час цвітіння крокусів. Невимовна краса!
  • Також до самої вершини Терентин плететься старовинна військова дорога. Вона була побудована за часів правління Австро-Угорщини. Так що у вас буде можливість прогулятися історичними місцями. І найголовніше, гора Терентин відкриє приголомшливий вид на Горгани, Чорногорський і Свидовецький хребти,Мармароський масив.
  • На горі знаходиться ретрансляційний комплекс. Телевізійну вежу, розташовану на самій верхівці Терентин, видно здалеку. Як то кажуть, мета видна.

Як дістатися

Підкорення гори Терентин входить в маршрут багатьох екскурсій. Найкраще відвідувати гору в супроводі інструктора. Для початку можна дістатися на поїзді зІвано-ФранківськадоРахова. Далі на машині під'їхати до підніжжя гори.

Коментарі