Додати до маршруту

Гора Сивань Лолинської

GPS координати: 48.66847992 23.84025574
Рейтинг:
280 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Українські Карпати мають якимось дивно сильним магнетизмом: якщо ти вперше сюди потрапив, то обов'язково захочеш повернутися.

У західних Горганах височіє гора Сіван Лолинської. Підкорити вершину не так вже й просто, але по дорозі до неї ви побачите скільки краси, похід пройде непомітно!

Маршрут до гори

Шлях на Сіван Лолинської лежить через горуЯйко-Ілемське.Кумедне назву, правда? Якщо подивитися з боку, відразу стає зрозуміло, чому народ так назвав цю вершину. Сам її вершину гладкий, як яєчко.

Далі рухаємося в бікгори Плохиш.Назва цієї вершини не викликає жодних позитивних асоціацій. Але нічого поганого там ні і знайти. Можливо, раніше крізь густі зарості альпійської сосни було важко продиратися через що гора і отримала таке не дуже привабливу назву. Зараз йти по горі зручно, навіть можна зловити себе на думці, що ви не на язичників, а в якомусь височенному казковому лісі. Замріявшись, ми виходимо на гору Укерні.

Що можна побачити на горі

А фінальною крапкою нашої подорожі є Сіван Лолинської. Назвали її так зсіро-зелені цекоти,якими повністю покрита вершина гори.

За Сіван у всій красі своєї варто гора Молода, а по праву руку внизу видногірську Солотвинка,де можна зробити привал і відпочити.

Як дістатися до Сіван Лолинської в Карпатах

  • На гору можна піднятися вже з вище згаданої долини Солотвинка.
  • Щоб краще окинути поглядом всю красу, відправною точкою може стати селоОсмолода.

Коментарі