Додати до маршруту

Гора Шешул

GPS координати: 48.14971924 24.36913490
Рейтинг:
374 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Гора Шешул входить до складу гірського масиву Чорногора і знаходиться в західній його частині.

опис гори

Висота гори складає тисячі сімсот двадцять шість метрів. Схили гори пологі. Для підйому на Шешул зовсім не обов'язково володіти професійними навичками альпініста.

Біля підніжжя гора Шешул покрита чагарниками і різнотрав'ям. Тут росте багато чорниць. Так що заплануйте свій тур на літній період. Схили гори вкриває буковий ліс. Місцями зустрічаються відкриті ділянки лугів. З вершини відкривається чудовий вид на весь масив Чорногора. Недалеко від гори протікає річка Чорний Черемош. Гора Шешул знаходиться в Рахівському районі Закарпатської області.

Цікаві факти про горе Шешул

  • Довгі роки висоту гори несправедливо применшували. Відбувалося це через те, що гора Шешул має кілька вершин різної висоти. У радянські часи висоту гори вимірювали по нижній вершині. І тільки недавно горі були привласнені її законні метри
  • Гора Шешул входить до складу Чорногірського заповідника. Тут можна побачити рідкісні рослини і тварини. А про що відкривається вигляді на околиці і говорити не доводиться.

Як дістатися до гори

Для початку на поїзді слід доїхати доРахова. Сюди можна потрапити, наприклад, зІвано-Франківська. Далі пересісти на маршрутку або замовити машину з провідником або відправитися підкорювати вершину самостійно.

Коментарі