Додати до маршруту

Гора Гутин Томнатик

GPS координати: 48.09860992 24.55444336
Рейтинг:
339 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Гора Гутин Томнатик знаходиться в Карпатському біосферному заповіднику, який охоплює понад 53 тис. Гектар. Знаменита вершина Гутин Томнатик є однією з & nbsp; найвищих в Україні, поступаючись на 40 метрівГоверлі, Розташованої неподалік. Висота максимальної точки Гутин Томнатик становить 2016 метрів над рівнем моря.

Найживописнішим житлом на є надзвичайне озеро, утворене внаслідокстародавнього льодовика і вулканічних вивержень. Його легко виявити на північно-східному схилі в одній із западин. називаєтьсяозеро Бребенескулв честь однойменної гори, щільно прилягає зі сходу до Гутин Томнатик. Це красиве озеро, глибина якого досягає до 3 метрів і розташоване воно на висоті 1800 метрів. Навколо водойми зелені килими стін і стрімкі скелі, утворені льодовиком тисячі років тому.

Рослинність в основному складається зрідкісних видів трав і диких квітів. У період літніх місяців починається активне цвітіння, яке супроводжується теплим сонцем і співом гірських птахів. Поблизу можна зійти з туристичного маршруту на & nbsp;гору Лисина& Nbsp; в Рахівському районі Закарпаття.

Коментарі