Додати до маршруту

Гора Драгобрат

GPS координати: 48.24662399 24.23798561
Рейтинг:
708 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Могутні гори Карпат, оповиті буковими лісами і таємницями предків, ваблять до себе не одного туриста. Гора Драгобрат не є винятком. Велич цієї вершини вражає. Десятки сміливців з усього світу приїжджають, щоб підкорити цю вершину і насолодитися відмінними гірськолижними трасами.

Про горі Драгобрат

Драгобат розташований у Рахівському районі Закарпатської області. Гору обвивають дві річки - Косівська і Чорна Тиса. Харчуються ці гори струмками, що спадають з вершини Драгобрату.

Висота гориперевищує 1700 метрів. Два схилу досить круті, а ось південний і північний порівняно пологі. Тому підйом на гору буде цікавий як новачкові, так і професійному альпіністові.

Підніжжя гори покрито хвойним лісом. Влітку тут росте багато ягід. А ось восени настає сезон ароматних грибів. Відмінний відпочинок на тлі красивої природи і кристального повітря вам забезпечений. А ось вершина гори є просторою полонину. Аромат гірських трав навіває особливу романтичний настрій.

Що цікавого на горі

Гора входить до складуКарпатського заповідника. Серед іншого, на горі росте багато рідкісних рослин, деякі з них занесені до Червоної книги. Також цікаво поспостерігати за дикими тваринами, які мешкають на схилах гори.

Любителі гірськолижних видів розваг на північно-східному схилі чекаєгірськолижний курорт «Драгобрат». Спуски підійдуть для всіх.

Як дістатися

зУжгородаабоЛьвоваможна дістатися поїздом або власним транспортом. Далі дотримуйтесь до селаЯсіня. На подальшому відрізку шляху краще скористатися послугами провідника. Похід до гори є в багатьох популярних карпатських маршрутах.

Знайти житло в Рахівському районі можна тут.

Коментарі