Додати до маршруту

Гора Брескул

GPS координати: 48.15092087 24.51118469
Рейтинг:
576 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Гора Брескул входить до складу гірського масиву Чорногора. Висота гори складає приблизно 1911 метрів над рівнем моря.

опис гори

Південний і північний схили & ndash; & nbsp; пологі. Північний & ndash; крутіший з западинами і ущелинами. На західному схилі в льодовикових заглибленнях часто утворюються невеликі озера. Вершина гори має куполоподібну форму.

На горі переважає альпійський і субальпійський клімат. Тому гора Брескул в основному покрита низькорослими рослинами і травами. Лугів дуже мало. Велика частина території гори & ndash; кам'яні купи. Піднімаючись на гору Брескул, не покидає відчуття, ніби підкорюєш Місяць. Настільки пейзажі тут неземні.

Біля підніжжя гори, як і в більшій частині Карпат, зростає багато ягід і грибів.

Цікаві факти про Брескул

  • Найближча сусідка гори Брескул & ndash;Говерла. Її легко можна побачити з вершини. У гарну погоду можна навіть розглянути покажчики на Говерлі. З вершини гори також відкривається чудова панорама на більшу частину масиву Чорногора.
  • Гора Брескул отримала свою назву через форми. Слово & laquo; Брескул & raquo; з гуцульського мови перекладається як & laquo; розпухлі, набряклий & raquo ;. Дійсно, гора немов надулася і випнула свою вершину. Але краще це побачити своїми очима, ніж прочитати.

Як доїхати

Найкраще вирушати підкорювати гору Брескул з інструктором в складі туристичної групи. Більшість маршрутів починаються вІвано-Франківську. Туди можна дістатися на поїзді зКиєва,Львова,Дніпра. & Nbsp;

Коментарі