Додати до маршруту

Гора Велика Гропа

GPS координати: 48.49652863 23.69887733
Рейтинг:
535 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Які асоціації у вас виникають зі словом «гори»? Це активний відпочинок, знайомство з іншими людьми, які теж люблять проводити вільний час в горах. Плюс хороші фотографії, які залишаться у вас після відпустки, стануть нагадуванням про те, як ви приємно провели час в симбіозі з карпатською природою.

Сьогодні ми перенесемося в Межигір'я, а саме домасиву Пішконя,де височіє гора Велика Гропа.

Що тут побачити

Якщо підніметеся на хребет з боку селаСиневир,то на початку масиву нас зустрічає однойменна гора Пішконя. З вершини вас наповал вразить гірська панорама, але не варто тут надовго затримуватися, тому що нас чекають і інші гори.

Далі рухаємося на схід до головних вершин масиву. На одній з гір видно хрест. Будьте впевнені - це Мала Гропа.

Без особливих зусиль долаємо наступну гору, яка називається Ясинівець. А вже за нею виглядає Велика Гропа. вона заввишки+1676 метрів.Тут можна зробити привал, щоб досхочу наїстися ягід (якщо ви опинилися тут влітку) і милуватися красою Горган.

Як дістатися до гори Велика Гропа в Карпатах

ДоМіжгір'яможна доїхати зВоловця.Тут зупиняються потяги і автобуси зЛьвова, Ужгорода, Івано-Франківська.А в 11 кілометрах від Воловця через селонижні Воротапроходить міжнароднатраса Київ - Чоп.Також в Міжгір'я можна доїхати з містаХуст.

А підніматися на масив найкраще з сілСиневир(Попутно відвідати Кам'янецький водоспад і так званеМорське Око)або з Колочави, де є безліч цікавих музеїв (зокрема вузькоколійка імузей «Старе село»)і пам'ятників. До сих сіл зовсім легко доїхати з Міжгір'я громадським транспортом, так і автомобілем.

Коментарі